900true numbers bottomright 190true true 800http://meinl.lt/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 14000 fade true 60 bottom 30
  Julius Meinl produktai
  Julius Meinl švenčia 150 metų jubiliejų!
 • 14000 fade true 60 bottom 30 http://meinl.lt/lt/produktai/kava/
  Julius Meinl kava 
  Julius Meinl kava Jūsų puodelyje yra tik iš pačių geriausių kavos pupelių
 • 14000 fade true 60 bottom 30
  Julius Meinl arbata
  Julius Meinl yra seniausias kavos ir arbatos tiekėjas Austrijos maisto ir gėrimų pramonėje

Julius Meinl

 

 

Julius Meinl kava įkvėpia 3 milijonus žmonių kasdien ir daugiau nei milijardą kasmet!”

 

Julius Meinl – pirmaujantis kavos prekinis ženklas Austrijoje ir Centrinėje bei Rytų Europoje. Kompanijos būstinė įsikūrusi Vienoje, įmonėje dirba 600 darbuotojų. Filialai įsikūrę 15 valstybių (Centrinė ir Rytų Europa, Vidurio Rytai, Kinija, JAV (Čikaga). Pagrindiniai Julius Meinl kompanijos produktai:

 • Kava
 • Arbata
 • Karštas šokoladas

Kava parduodama daugiau nei 70 šalių visame pasaulyje, eksportuojama daugiau nei į 55 šalis. Julius Meinl kompanija žalias kavos pupeles perka tiesiai iš tos šalies, kurioje jos buvo išaugintos ir palaiko ilgalaikius santykius su kavos augintojais. Kruopščiai atrinktos geriausios kavos pupelės skrudinamos pagal unikalų Vienos skrudinimo receptą. Julius Meinl kavos rūšys gaminamos su meile. Šis požiūris yra taikomas ir žalių kavos pupelių rinkimo, skrudinimo bei kruopštaus rūšiavimo procesuose. Ilgalaikis bendradarbiavimas su kavos augintojais ir pastovi priežiūra užtikrina puikų kokybės lygį.