Julius Meinl > 1862 Premium

1862 Premium

DetailSlider-1862_2

 

Julius Meinl 1862 PREMIUM išskirtinis espreso mišinys sudarytas iš aukščiausios kokybės Arabikos pupelių, bei papildomai derinamas su aukščiausios kokybės koncepcijos reikalaujančiais restoranais, kurie nori pasiūlyti savo svečiams sensacingą kavos patirtį aukščiausiame įmanomame lygyje.

 

1862 – tai daugiau nei tik skaičiai.

 

1862 metai buvo reikšmingi metai Vienos kavinių kultūrai. Julius Meinl iš esmės pakeitė kavos rinką siūlydami skrudintų kavos pupelių kavinėms ir vartotojams pirmą kartą pasaulio istorijoje. Iki tol, kavos pupelės buvo skrudinamos tik namuose ir dažnai lėmė prastą skonį ir kokybę. Ši pažangi priemonė, ženkliai pakeitė visą kavos pramonę.

Šiandien, skaičius 1862 įgijo visiškai naują Julius Meinl dimensiją. 1862 Premium unikali koncepcija, kuri apjungia 150 metų patirtį, aukščiausią kokybę, novatorišką technologiją ir modernų dizainą viename – siūlo kavos žinovams malonumą aukščiausiu lygiu.

1862 Premium koncepcija yra pagrįsta trimis pagrindiniais ramsčiais t.y. aukščiausios kokybės mišinys, pažangi technologija ir šiuolaikiškas dizainas.

 

Aukščiausios kokybės mišinys

 

Rafinuotas mišinys susideda iš kruopščiai atrinktų aukščiausios klasės 100% arabikos pupelių iš Brazilijos ir Afrikos aukštumų. Dviejų kilmės šalių derinys užtikrina unikalaus skonio patirtį – stiprus aromatas, sodrus skonis bei subalansuotas rūgštingumas.

 

Pažangi technologija

 

Dėka pažangios technologijos, 1862 Premium – šviežiai maltų pupelių kava kiekviename puodelyje, užtikrinanti, kad bus patiekiama tik geriausios kokybės kava.

Malimo poreikis

Tik šviežiai maltoje kavoje yra jos tikrasis skonis. Tobulas kiekis 1862 Premium kavos yra šviežiai sumalamas vos per 2 sekundes kiekvienam puodeliui lengvu mygtuko paspaudimu. Sistema yra patogi ir garantuoja puikę kokybės kontrolę.

RDN
Protingoji RDN technologija (Radijo Dažnio Nustatymas) palaiko visą novatorišką  1862 Premium koncepcijos kokybę. Integruotas RDN lustas (chip) kontroliuoja kavos reikiamą kiekį ir kokybę kiekvienam puodeliui. Be to, ji leidžia naudoti tik originalią 1862 Premium kavą, taip garantuodama nuolatinę kokybės kontrolę.

 

Šiuolaikinis dizainas

 

Aroma Fez dizainas apjungia tradicinius ir šiuolaikinius elementus į vieną unikalaus dizaino objektą, kuris puikiai tinka prie jūsų kavinės apdailos ir tarnauja kaip idealus dėmesio traukos objektas Jūsų svečiams.

Premium klasės pakavimo medžiaga visapusiškai išlaiko kavos pupelių skonį ir aromatą iki pat to momento, kai kava pasiekia jūsų puodelį. 1862 Premium Aroma Fez yra šiuolaikinės gastronomijos dizaino simbolis.